תחומי העיסוק של משרדנו

משרדנו מתמחה בדיני משפחה וגירושין אנו מתחייבים למקצועיות ללא פשרות לצד גישה אנושית ותומכת לאורך כל תהליך הפרידה. תהליך שהינו מורכב רגשית לא פחות ממשפטית.

                                           

גירושין: משרדינו מתמחה בייצוג בהליכי גירושין מורכבים בבית הדין הרבני ובבית המשפט לענייני משפחה, למשרדנו שנים רבות בייצוג גברים ונשים בתביעות גירושין ובהגנה מתביעות גירושין.

ייצוג בבית הדין הרבני: משרדנו מתמחה בייצוג בערכאות השיפוטיות הנגועות להליך הגירושין, ובכלל זה ייצוג בבית הדין דבר המחייב ידע ומקצועיות בהיבט ההלכתי בכל הנוגע לדיני המשפחה וניסיון רב בהופעה בפני רבנים בבית הדין והכרת הדיאלקט המיוחד המאפיין את הדיונים בבית הדין.

ייצוג בבית המשפט למשפחה: הליך הגירושין ברוב המקרים מחייב ייצוג בבית המשפט למשפחה למשרדנו שנים רבות של ניסיון בהופעה בפני בית המשפט למשפחה ,והכרות עם אופי התנהלות ההליך בבית המשפט, כמו גם ידע יסודי ויכולת יישום מקצועית של החוק הנהוג והכל בכדי להביא לתוצאה מיטבית ללקוחותינו.

משמורת ילדים::  חלק אינטגראלי מהסדר הגירושין הוא עניין המשמורת על הילדים לעת פרידה ,קביעת המשמורן הראוי והסדרי ביקורים להורה שאינו משמורן. ההתנהלות נכונה של הפונה בכדי להגיע לתוצאה המיטיבה מחייבת, לצד ידע משפטי, גם רגישות ואנושיות, תוך שימת דגש על התנהלות מול הגורמים הממליצים על טובת הילד ובכלל זה פסיכולוג מומחה או פקיד סעד, אנו מלווים את הפונים שלנו בכל ההליך המורכב  ,להשגת תוצאות מיטיבות עבורו/ה בהסדר המשמורת הסופי הנוגע לילדים.

חטיפת ילדים ייצוג בהתאם לאמנת האג: הליכי גירושין מתפתחים לעיתים בכיוון קשה ביותר, בנם של בני הזוג , נחטף ע"י מי מהוריו לחו"ל שם מתגוררת משפחת אחד ההורים, על מנת לגור שם וכך לנתק את הילד מאביו/אמו לפי העניין. עניין זה הוכר כסוגיה בין לאומית ומוסדרת ב"אמנת האג", שהינה אמנה בין לאומית . עניינה של האמנה– הטלת חובה להשיב ילד חטוף למדינה ממנה נחטף, ישראל מחויבת לאמנה מכוח חוק אמנת האג (החזרת ילדים חטופים) תשנ"א1991למשרדנו ניסיון רב  בטיפול  במקרים קשים מסוג זה, כמו גם הדרך הנכונה והנאותה ליישום אמנת האג באופן מהיר ויעיל.

מזונות ילדים: תשלום מזונות לעת פרידת ההורים, חוק לתיקון דיני משפחה מזונות, קובע כי הדין האישי הוא הדין שיש ליישם בקביעת מזונות: למשרדנו הידע היכולת והניסיון בכדי לייעץ ולכוון בצורה נכונה את לקוחותינו היקרים בכדי שהמזנות שיקבעו לילדים יתאימו ליכולתם ולצרכי הילדים.

חלוקת רכוש: הדין הנוהג בכל הנוגע לחלוקת רכוש בישראל הינו חוק יחסי ממון, הקובע כי רכוש שהצטבר ע"י מי מבני הזוג במהלך חיי הנישואין אמור להתחלק באופן שווה ללא קשר לרישום, זה החוק הכתוב ,אך מכאן ועד ליישום הדרך ארוכה ,כמו כן צריך לזכור כי בארץ שתי ערכאות מוסמכות לדון בעניין הרכוש, בית הדין הרבני ובית המשפט ,משרדנו בקיא בחוק ובפסיקה הנוגעים  לחוק יחסי ממון, ולחלוקת רכוש, כמו גם דרך ההתנהלות הנכונה ליישומן בצורה באפקטיבית והטובה ביותר.

משא ומתן לגירושין ועריכת הסכמי גירושין: ברוב תיקי הגירושין המטרה הסופית היא להגיע להסכם האופטימלי  ללקוחותינו, הדבר מחייב יכולת מו"מ כישורים אנושיים, וניסיון רב בעריכת הסכם אשר יגן עד לאחרון הפרטים על האינטרסים של לקוחותינו.

גישור לגירושין: כיום הליך הגישור הולך וצובר תאוצה ,מטרתו להביא את בני הזוג להסכם גירושין מכובד וראוי תוך פנייה לעו"ד מגשר במקום עימות משפטי, במקרים רבים כאשר שני בני הזוג בשלים לכך, זהו ההליך המתאים לגירושין: עו"ד בועז גורק עבר הכשרה נדרשת בגישור והתמחות בגישור במשפחה במסגרת השתלמויות של לשכת עורכי הדין, לעורך דין גורק ניסיון מוצלח של שנים רבות בהם ישב על המדוכה כמגשר, והביא את שני בני הזוג להסכם הגירושין האופטימלי מבחינתם תוך שיקוף ומיצוי האינטרסים של שני בני הזוג לעת פרידה, ובכדי שיוכלו להמשיך ולהתנהל בכבוד הדדי גם לאחר פרידתם, התנהלות המיטיבה עמם והחיונית כל כך עבור הילדים של בני הזוג.

עריכת הסכמי ממון, והסכמי טרום נישואין :אנו מחויבים ללקוחות הפונים בכדי להגן על זכויותיהם טרם כניסתם בברית הנישואין או חיים משותפים, משרדנו שוקד מזה שנים על עריכת ההסכמים האופטימאליים המגנים על זכויות לקוחותינו לעת קבלת החלטה  על חיים משותפים.

עריכה וניסוח של צוואות וביצוען ברשם הירושה: לשם עריכת צוואה אחרונה יש צורך במיומנות ובהכרת חוק הירושה ,כמו גם רגישות רבה לפונה ולצרכיו. למשרדנו ניסיון רב בעריכת צוואות  ,יישומן וביצוען ברשם הירושה.

 נשמח לעמוד לרשותכם !!